Cookie beleid GVAV-Rapiditas

De website van GVAV-Rapiditas is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies om jouw bezoek makkelijker en persoonlijker te maken. Hieronder een overzicht van de noodzakelijke en optionele cookies waar je toestemming voor kunt geven. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Niet door GVAV georganiseerde toernooien

Wij krijgen ook voor 2024 weer veel uitnodigingen binnen om deel te nemen aan toernooien bij andere clubs. Hieronder willen we je graag een overzicht geven van de uitnodigingen die tot nu toe binnen zijn gekomen: misschien zit er iets voor jullie team tussen?

Wil je je aanmelden? Let dan even op de volgende zaken:

  • aanmelden = meedoen. Niks zo vervelend voor een toernooi organisatie als een late afzegging.
  • Mail zo compleet mogelijk: club (GVAV, uiteraard...), team, klasse waarin het team uit komt en de naam & contactgegevens van de trainer/leider. Dit helpt de organisatie bij het indelen van de poules.
  • Als je deelname bevestigd is wil de GVAV leeftijdscoordinator graag even op de hoogte worden gebracht.



Wanneer Toernooinaam / Club Plaats Doelgroep Aanmelden / Opmerkingen
25 mei Plus de Weerd Jeugdvoetbaltoernooi - vv Peize Peize

Ochtend:
JO7
JO8
JO9
JO10

Middag:
JO11
JO12

Opgave kan via: plusdeweerd_jeugdtoernooi@vvpeize.nl.
Graag met de complete vermelding
van uw club, het team, de klasse, de contactpersoon v/h team, de 06 en het e-mailadres van de leider.
15 juni 2024 HZVV Jeugdtoernooi  - HZVV

Hoogeveen

’s Morgens:JO8, JO9 en JO10 ‘s Middags: JO11 en JO12.

Team inschrijvenOm de team(s) in te schrijven verstuur je een e-mail naar hjo@hzvv.nl met de volgende gegevens:1. Naam vereniging & deelnemend team (JO?)2. Contactpersoon deelnemend team3. Telefoonnummer en e-mailadres contactpersoon4. Klasseniveau van het team..

2 juni Loed Nieveen Toernooi - Be Quick Haren Van 09.30 en 18.00 uur.
Teams die uitkomen op divisie niveau of de potentie hebben te promoveren naar de divisie.
JO13
JO14
JO15

oor op onderstaande link te klikken kunt u de aanmelding definitief maken.  

https://forms.gle/F1RBC59o9iojvz376

Heeft u eventueel vragen over het toernooi dan kunt u een mail sturen naar: loednieveentoernooi@bequick1887.nl

8 juni Bartelds Hoveniers Jeugdtoernooi bij vv Glimmen  Glimmen

 JO7: 1e klasse

 JO8: 4e klasse 

 JO9: 2e/3e klasse

JO11: 2e/3e klasse

JO12: 2e/3e klasse

JO13: 4e klasse

MO13: 4e klasse

JO14: 2e/3e klasse

JO17: 4e/5e klasse

Via onderstaande link kun je je team(s) inschrijven. 

https://vvglimmen.com/1967/bartelds-hoveniers-jeugdtoernooi-2024/

15 juni LTC HOEMAT/vloerreiniging.com Jeugdtoernooi JO13 Assen JO13

Aanmeldingen kunnen naar:

L.korthuis@gmail.com

 

LET OP: Ook JO12 teams zijn welkom om deel te nemen en te wennen aan het grote veld. 

Bij de aanmelding graag het volgende vermelden:

Vereniging:

Team:

Niveau (werkelijk niveau, teams zijn soms te hoog of te laag ingedeeld)

E-mailadres leider:

Telefoonnummer leider:

9 en 10 mei Jeugdtoernooi VV Helpman Haren Donderdag 9 mei ochtend:
JO8 - hoofd/2e/3e klasse
JO9 - 3e klasse
JO10 - hoofd/1e/2e/4e klasse

Donderdag 9 mei middag:
JO11 - 1e/2e/3e klasse
JO12 - hoofd/1e klasse

Vrijdag 10 mei ochtend:
JO13 - hoofd/3e/4e klasse
JO14 - 23/3e/4e klasse
JO15 - 4e klasse
MO17 -2e klasse

Vrijdag 10 mei middag:
JO14 - divisie 5
JO15 -hoofd/2e/4e klasse
JO17 - 1e/3e klasse
Inschrijven gaat per e-mail:
HelpmanJeugdToernooi@vvHelpman.nl

Graag duidelijk vereniging, team en klasse/divisie aangeven
22 juni LTC Optie1/SMART Accounting Jeugdtoernooi 2023 Assen

Alle JO7 t/m JO12 teams zijn welkom, ongeacht de klasse. 

Aanmeldingen kunnen naar:

L.korthuis@gmail.com

 

Bij de aanmelding graag het volgende vermelden:

Vereniging:

Team:

Niveau (werkelijk niveau, teams zijn soms te hoog of te laag ingedeeld)

E-mailadres leider:

Telefoonnummer leider:

15 juni Oldenburger|Fritom jeugdvoetbaltoernooi - DZOH Emmen

Starttijden voor de toernooien zijn:

JO8/JO9 om 09:00 uur

JO10/JO11 om 13:00 uur

Inschrijven kan door een reactie via dit mailadres; jeugdtoernooidzoh@gmail.com.  
Laat hierin alstublieft duidelijk weten met welk(e) team(s) jullie vereniging wenst deel te nemen en op welk niveau deze teams actief zijn
14, 15 en 16 juni jeugdvoetbalzomertoernooi HFC'15 Hoogkerk
  • op vrijdagavond 14 juni vanaf 19.00 uur spelen de JO19-1, 2 en 3 en is het onderlinge damestoernooi om de Marjolijn Boonstra cup met o.a. de MO17-1
  • Op zaterdagmorgen 15 juni tussen 9.00 en 11.30 uur spelen de JO7, JO8, JO9 en JO10
  • Op zaterdagmiddag tussen 12.30 en 15.50 uur de JO11 en JO12
  • Op zaterdagmiddag tussen 16.20 en 19.30 uur de MO15-1, JO15-1, JO15-2 en JO14-1
  • Op zondagmorgen 16 juni tussen 10.00 en 13.20 de JO13-1, JO13-2, JO13-3 en JO14-2
  • Op zondagmiddag tussen 13.40 en 17.00 uur de JO17-1 t/m 5

Je kunt je opgeven via de website:
https://zomertoernooi.hfc15.nl

8 juni Geert Reinders Jeugdtoernooi 2024 - vv Winsum Winsum Ochtend aanvang 08.00 uur (tot ± 12.30uur)
JO7 – alle klassen (van 9.00 tot 11.00 uur!)
JO8 – 1de klasse t/m 3de klasse
JO9 – Hoofdklasse t/m 3de klasse
JO10 – Hoofdklasse t/m 3de klasse

Middagaanvang 12.30 uur (tot ± 17.00 uur)
JO11 – Hoofdklasse t/m 3de klasse
JO12 – Hoofdklasse  t/m 3de klasse
inschrijven via de link op de website/app van Tournify. 

https://www.tournify.nl/live/geertreindersjeugdtoernooi2024

Op Tournify staat alle informaFe over het toernooi. Als je toch nog vragen hebt kan je contact opnemen via jeugdtoernooi@vvwinsum.nl. 
15 juni MOVV toernooi Midwolda Ochtend:
JO7
JO9
JO11

Middag:
JO12
JO19
Opgave per
mail: movvjeugdtoernooi@gmail.com

Naam Vereniging:

Contactpersoon:

E-mail:

Deelnemende teams + klasse:

22 juni MOVV toernooi Midwolda Ochtend:
JO14
Opgave per mail: movvjeugdtoernooi@gmail.com

Naam Vereniging:

Contactpersoon:

E-mail:

Deelnemende teams + klasse:

15 juni Meidentoernooi VV Gorecht Haren Het toernooi is voor:

• MO11 (7-tallen) 10:00 - 13:00 uur
• MO13 (11-tallen) 10:00 - 14:00 uur
• MO15 (11-tallen) 14:00 - 17:00 uur
Inschrijven kan door een mail te sturen naar meidentoernooi@vvgorecht.nl onder vermelding
van naam vereniging, welk team je aanmeld (MO11, MO13 of MO15) en naam, e-mailadres en
telefoonnummer van teamleider.
22 juni Wim Swart Jeugdtoernooi 2024 - vv Engelbert Engelbert -    JO7-    JO8-    JO9-    JO10-    JO11-    JO12-    JO13-    MO13-    MO15-    MO17 Graag vernemen wij per mail ( toernooi@vvengelbert.nl) of uw team mee wil doen aan ons toernooi.
Als u enthousiast bent geraakt om deel te nemen verzoeken wij u de volgende informatie te mailen.-    Teamnaam + de huidige competitieklasse (najaar 2023/voorjaar 2024)-    Naam, telefoonnummer en mailadres contactpersoon, trainer ofleider.
8 juni  v.v. Omlandia-Jeugdvoetbaltoernooi Ten Boer 09:00-12:00 uur:
JO8 / JO9 / JO10

13:00-16:30 uur:
 JO15 
inschrijfformulier toernooi 2024.
Na ontvangst van de inschrijving zal de inschrijving per e-mail worden bevestigd.
15 juni v.v. Omlandia-Jeugdvoetbaltoernooi Ten Boer 09:00-12:00 uur:
JO10 / JO11

13:00-16:30 uur:
JO13 
inschrijfformulier toernooi 2024.
Na ontvangst van de inschrijving zal de inschrijving per e-mail worden bevestigd.
22 juni SV Bedum Klaverblad Verzekeringen Jeugdtoernooi Bedum Aanvang 9.00 uur (tot ± 12.20):
JO7 (van 9.00 tot 11.00 uur!) 
JO8
JO9 
JO13 – 2 e t/m 4e klasse

Aanvang 13.00 uur (tot ± 16.20):
JO10
JO11
JO12 - 3e en 4e klasse

Aanvang 17.00 uur (tot ± 20.20):
JO15
JO17
MO17
Op www.svbedumjeugdtoernooi.nl is alle info over ons jeugdtoernooi terug te vinden. 
Inschrijven via: www.svbedumjeugdtoernooi.nl/inschrijven
23 juni SV Bedum Klaverblad Verzekeringen Jeugdtoernooi Bedum Aanvang 11.00 uur (tot ± 16.30):
JO13 – 1ste & hoofdklasse
JO15 – divisie & hoofdklasse 
JO17 – divisie & hoofdklasse
Op www.svbedumjeugdtoernooi.nl is alle info over ons jeugdtoernooi terug te vinden. 
Inschrijven via: www.svbedumjeugdtoernooi.nl/inschrijven
21&22 juni 2024 Amasus Damster Jeugdtoernooi - DVC Appingedam Appingedam
Vrijdagavond (aanvang 18:45)
JO19 (1e en 3e klasse poules)
JO17 (hoofdklasse en 3e klasse poules)
MO17 (2e klasse poules)
 
Zaterdagochtend (aanvang 09:00)
JO12 (1e en 4e klasse poules)
JO11 (1e en 3e klasse poules)
JO10 (2e en 3e klasse poules)
JO9 (2e klasse poules)
JO8 (2e klasse poules)
JO7 (1e klasse poules)
 
Zaterdagmiddag (aanvang 13:00)
JO15 (hoofdklasse, 3e en 4e klasse poules)
MO15 (2e klasse poule)
JO13 (1e en 4e klasse poules)
MO13 (2e klasse poule)
https://www.tournify.nl/live/djt24/signup
Wanneer de inschrijving is verwerkt, ontvangt u een inschrijfbevestiging van Tournify, een deelnamebevestiging van de toernooicommissie volgt later. VOL=VOL! 


Zie voor meer informatie en updates over het toernooi: www.dvcappingedam.nl/actueel/djt/ en houd onze socials in de gaten!
1 juni

Zeewolde pupillen toernooi 2024 - vv Zeewolde

Zeewolde

Zaterdag 1 juni

Van 9:00 tot 12:30 uur           

JO9 en JO11 alle klasse

JO12 2e/3e klasse

Gratis limonade. Voor elke teams is er een beker beschikbaar.  Deelnamen is gratis

Inschrijven kan via:  wedstrijdsecretariaat@vvzeewolde.nl

8 juni

 Zeewolde pupillen toernooi 2024 - vv Zeewolde

Zeewolde

Zaterdag 8 juni

Van 9:00 tot 12:30 uur           

JO13 toernooi alle klasse

Gratis limonade. Voor elke teams is er een beker beschikbaar.  Deelnamen is gratis

Inschrijven kan via:  wedstrijdsecretariaat@vvzeewolde.nl

8 juni Jantje Beton Toernooi - VEV'67

 

Leek

Huidige stand qua aanmeldingen:

JO8: VOL
JO9: VOL
JO11: VOL
JO12: nog enkele plekken

https://www.jbtoernooi.nl/


15 juni Jantje Beton Toernooi - VEV'67 Leek

Huidige stand qua aanmeldingen:

JO7: nog enkele plekken
JO10: VOL
JO13: nog enkele plekken
MO13: VOL

https://www.jbtoernooi.nl/

15 juni toernooi v.v. Heiligerlee Heiligerlee

JO9
JO11
JO12

Opgave via mailadres:
v.v.Heiligerlee@outlook.com

Vereniging : 

Team: 

Speelt in klasse: 

Contactpersoon: 

Telefoon:

15 juni WBS infra –Jeugdvoetbaltoernooi - vv Steenwijk Steenwijk

JO7 1e Klasse

JO8 – 1 Hoofd/3e/4e klasse

JO9 – 1 2e/3e Klasse

JO10 – 1 Hoofd/3e/4e klasse

JO11 – 1 1e/2e Klasse

JO12 – 1 3e/4e Klasse

Het inschrijfformulier kan worden opgestuurd naar: toernooicommissie@vvsteenwijk.nl

Naam vereniging: 

Contactpersoon: 

Telefoonnummer: 

E-mail: 

Deelnemend team:  speelt in:   klasse

6 juli jeugdvoetbaltoernooi - vv Haren Haren

JO7: 3e en 2e klasseJO9: 3e en 2e klasseJO10: 1e en 2e klasseJO12: 2e en 3e klasseJO14: 2e en 3e klasse

Inschrijving via mail naar tim@vvharen.nl
Met sportieve groet,Tim WeersingJeugdcommissieV.V. Haren0624450043

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!