Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
6 okt 19:30 SJO Feanstars MO19-1 GVAV-Rapiditas MO19-1
9 okt 8:30 FC Lewenborg JO8-1 GVAV-Rapiditas JO8-1
9 okt 8:30 Be Quick 1887 JO8 Rood GVAV-Rapiditas JO8-2
9 okt 8:30 Lycurgus JO7-1 GVAV-Rapiditas JO7-1
9 okt 8:40 GVAV-Rapiditas JO7-1 GRC Groningen JO7-1
9 okt 8:40 GVAV-Rapiditas JO7-2 Gorecht JO7-2
9 okt 8:45 GVAV-Rapiditas JO9-4JM Lycurgus JO9-4JM
9 okt 8:45 GVAV-Rapiditas JO8-3 FC Lewenborg JO8-2
9 okt 8:45 GVAV-Rapiditas JO8-4 VVK JO8-1
9 okt 8:50 HFC '15 JO7-1 GVAV-Rapiditas JO7-1
9 okt 8:50 GVAV-Rapiditas JO7-2 Lycurgus JO7-2
9 okt 9:00 Niekerk JO14-1JM GVAV-Rapiditas JO14-4
9 okt 9:00 Lycurgus JO11-2 GVAV-Rapiditas JO11-2JM
9 okt 9:00 Siddeburen JO10-1 GVAV-Rapiditas JO10-2JM
9 okt 9:00 ST VAKO/Tynaarlo JO10-1 GVAV-Rapiditas JO10-3JM
9 okt 9:00 Lycurgus JO9-2 GVAV-Rapiditas JO9-2
9 okt 9:00 NEC Delfzijl JO9-2 GVAV-Rapiditas JO9-3JM
9 okt 9:00 Engelbert JO7-1 GVAV-Rapiditas JO7-2
9 okt 9:00 Engelbert JO7-4 GVAV-Rapiditas JO7-4
9 okt 9:10 vv Winsum JO7-2 GVAV-Rapiditas JO7-4
9 okt 9:20 GVAV-Rapiditas JO7-4 VVK JO7-1JM
9 okt 9:30 GVAV-Rapiditas JO12-1JM HFC '15 JO12-1
9 okt 9:30 GVAV-Rapiditas JO10-1 SV Bedum JO10-1
9 okt 9:30 GVAV-Rapiditas MO11-1 Hoogezand JO11-3
9 okt 9:30 Oosterparkers MO11-1 GVAV-Rapiditas MO11-2
9 okt 10:00 Potetos JO13-1 GVAV-Rapiditas JO13-2
9 okt 10:00 SJO Kroonpolder JO12-1 GVAV-Rapiditas JO12-3
9 okt 10:00 LTC JO9-1 GVAV-Rapiditas JO9-1
9 okt 10:00 GVAV-Rapiditas MO10-1 Lycurgus JO10-5JM
9 okt 10:30 HFC '15 JO11-4 GVAV-Rapiditas JO11-4JM
9 okt 11:00 GVAV-Rapiditas JO14-1 Heerenveense Boys JO14-1
9 okt 11:00 GVAV-Rapiditas JO13-1 DZC '68 JO13-1
9 okt 11:00 GVAV-Rapiditas JO13-3JM GVAV-Rapiditas JO13-4JM
9 okt 11:00 GVAV-Rapiditas JO12-2 Middelstum JO12-1
9 okt 11:00 GVAV-Rapiditas JO11-3JM SC Stadspark JO11-1
9 okt 11:00 GVAV-Rapiditas MO14-1 Blauw Wit '34 JO14-2
9 okt 11:15 Blauw Wit '34 JO15-1 GVAV-Rapiditas JO15-1
9 okt 11:15 GVAV-Rapiditas JO7-3 Oosterparkers JO7-1
9 okt 11:25 Engelbert JO7-2JM GVAV-Rapiditas JO7-3
9 okt 11:35 GVAV-Rapiditas JO7-3 Omlandia JO7-1
9 okt 11:45 Drachten JO15-1 GVAV-Rapiditas JO15-2
9 okt 12:30 ONR 5 GVAV-Rapiditas 3
9 okt 12:30 GVAV-Rapiditas JO19-2 WVV JO19-1
9 okt 12:30 GVAV-Rapiditas JO17-1 Kampong JO17-1
9 okt 12:30 GVAV-Rapiditas JO15-3 ST Poolster/Holwierde JO15-2JM
9 okt 12:30 GVAV-Rapiditas JO14-2 ONS Sneek JO14-1
9 okt 12:30 GVAV-Rapiditas JO14-3 FVC JO14-1
9 okt 12:30 Gorecht JO11-1 GVAV-Rapiditas JO11-1JM
9 okt 12:30 GVAV-Rapiditas MO19-2 Wildervank MO19-1
9 okt 14:15 Engelbert JO17-1 GVAV-Rapiditas JO17-3
9 okt 14:30 GVAV-Rapiditas JO19-1 Helpman JO19-1
9 okt 14:30 GVAV-Rapiditas JO19-3d Aduard 2000 JO19-1
9 okt 14:30 GVAV-Rapiditas JO17-2 Omlandia JO17-1
9 okt 14:30 Harkstede JO17-2JM GVAV-Rapiditas JO17-4
9 okt 14:30 Marum MO19-1 GVAV-Rapiditas MO19-1
9 okt 14:30 GVAV-Rapiditas MO17-1 Achilles 1894 MO17-1
9 okt 14:30 GVAV-Rapiditas O23-1 HFC '15 O23-1
9 okt 16:30 GVAV-Rapiditas 2 Oranje Nassau 3
10 okt 10:00 Haren 4 GVAV-Rapiditas 5
10 okt 11:00 GVAV-Rapiditas 3 Farmsum 2
10 okt 13:00 VVK 3 GVAV-Rapiditas 4
10 okt 14:00 GVAV-Rapiditas 1 Rolder Boys 1
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!