Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
2 okt 8:30 Velocitas 1897 JO9-3 GVAV-Rapiditas JO9-4JM
2 okt 8:30 Winsum JO8-2JM GVAV-Rapiditas JO8-2
2 okt 8:45 vv Winsum JO10-2 GVAV-Rapiditas JO10-2JM
2 okt 8:45 GVAV-Rapiditas JO8-4 Roden JO8-4JM
2 okt 8:45 vv Winsum JO7-2 GVAV-Rapiditas JO7-4
2 okt 8:55 Engelbert JO7-4 GVAV-Rapiditas JO7-4
2 okt 9:00 FC Zuidlaren JO14-1 GVAV-Rapiditas JO14-2
2 okt 9:00 GRC Groningen JO7-1 GVAV-Rapiditas JO7-1
2 okt 9:00 GVAV-Rapiditas JO7-3 Engelbert JO7-2JM
2 okt 9:05 GVAV-Rapiditas JO7-4 VVK JO7-1JM
2 okt 9:10 GVAV-Rapiditas JO7-1 Lycurgus JO7-1
2 okt 9:10 GVAV-Rapiditas JO7-3 Oosterparkers JO7-1
2 okt 9:20 HFC '15 JO7-1 GVAV-Rapiditas JO7-1
2 okt 9:20 Omlandia JO7-1 GVAV-Rapiditas JO7-3
2 okt 9:30 GVAV-Rapiditas JO11-1JM Lycurgus JO11-1
2 okt 9:30 GVAV-Rapiditas JO11-2JM vv Winsum JO11-1
2 okt 9:30 GVAV-Rapiditas JO11-4JM GRC Groningen JO11-3
2 okt 9:30 GVAV-Rapiditas MO11-2 vv Winsum MO11-1
2 okt 9:45 Velocitas 1897 JO10-1 GVAV-Rapiditas JO10-1
2 okt 10:00 vv Winsum JO11-2 GVAV-Rapiditas JO11-3JM
2 okt 10:00 SV Bedum JO9-1 GVAV-Rapiditas JO9-1
2 okt 10:00 Harkstede JO8-1 GVAV-Rapiditas JO8-3
2 okt 10:15 Engelbert MO10-1 GVAV-Rapiditas MO10-1
2 okt 10:30 Gorecht JO19-1 GVAV-Rapiditas JO19-2
2 okt 10:30 Lycurgus JO15-5 GVAV-Rapiditas JO15-3
2 okt 10:30 SJO NWWC JO12-1JM GVAV-Rapiditas JO12-3
2 okt 11:00 GVAV-Rapiditas JO15-2 VEV'67 JO15-2
2 okt 11:00 Blauw Wit '34 JO14-1 GVAV-Rapiditas JO14-1
2 okt 11:00 GVAV-Rapiditas JO14-4 VV Opende JO14-1
2 okt 11:00 GVAV-Rapiditas JO13-1 Be Quick 1887 JO13-1
2 okt 11:00 GVAV-Rapiditas JO13-2 Velocitas 1897 JO13-1
2 okt 11:00 GVAV-Rapiditas JO12-1JM Lycurgus JO12-1
2 okt 11:00 GVAV-Rapiditas JO9-3JM Winsum JO9-3JM
2 okt 11:00 GVAV-Rapiditas JO8-1 SV Bedum JO8-1
2 okt 11:00 GVAV-Rapiditas MO17-2 Zuidhorn MO17-2
2 okt 11:15 Harkstede JO17-1 GVAV-Rapiditas JO17-2
2 okt 11:15 GVAV-Rapiditas JO7-2 Lycurgus JO7-2
2 okt 11:25 Gorecht JO7-2 GVAV-Rapiditas JO7-2
2 okt 11:30 Engelbert JO11-1 GVAV-Rapiditas MO11-1
2 okt 11:35 GVAV-Rapiditas JO7-2 Engelbert JO7-1
2 okt 11:45 Peize JO13-2 GVAV-Rapiditas JO13-3JM
2 okt 12:30 WVV JO19-2 GVAV-Rapiditas JO19-3d
2 okt 12:30 GVAV-Rapiditas JO17-4 SJO 't Hogeland JO17-1
2 okt 12:30 GVAV-Rapiditas JO15-1 V.V. Heerenveen JO15-1
2 okt 12:30 GVAV-Rapiditas JO13-4JM Helpman JO13-3
2 okt 12:30 GVAV-Rapiditas JO9-2 HFC '15 JO9-1
2 okt 12:30 HS'88 MO17-1 GVAV-Rapiditas MO17-1
2 okt 12:30 Veendam 1894 JO14-1 GVAV-Rapiditas MO14-1
2 okt 12:45 GVAV-Rapiditas JO10-3JM Hoogezand JO10-2
2 okt 13:00 Blauw Geel'15 2 GVAV-Rapiditas 2
2 okt 14:30 GVAV-Rapiditas 3 Potetos 4
2 okt 14:30 ONS Sneek JO17-1 GVAV-Rapiditas JO17-1
2 okt 14:30 GVAV-Rapiditas JO17-3 GRC Groningen JO17-2
2 okt 14:30 GVAV-Rapiditas MO19-1 Gomos MO19-1
3 okt 10:30 Raptim 2 GVAV-Rapiditas 2
3 okt 10:30 GVAV-Rapiditas 4 Engelbert 3
3 okt 11:00 GVAV-Rapiditas 5 WEO 3
3 okt 12:00 Helpman 3 GVAV-Rapiditas 3
3 okt 14:00 Stadskanaal 1 GVAV-Rapiditas 1
6 okt 19:30 SJO Feanstars MO19-1 GVAV-Rapiditas MO19-1
9 okt 8:30 FC Lewenborg JO8-1 GVAV-Rapiditas JO8-1
9 okt 8:30 Be Quick 1887 JO8 Rood GVAV-Rapiditas JO8-2
9 okt 8:30 Lycurgus JO7-1 GVAV-Rapiditas JO7-1
9 okt 8:40 GVAV-Rapiditas JO7-1 GRC Groningen JO7-1
9 okt 8:40 GVAV-Rapiditas JO7-2 Gorecht JO7-2
9 okt 8:45 GVAV-Rapiditas JO9-4JM Lycurgus JO9-4JM
9 okt 8:45 GVAV-Rapiditas JO8-3 FC Lewenborg JO8-2
9 okt 8:45 GVAV-Rapiditas JO8-4 VVK JO8-1
9 okt 8:50 HFC '15 JO7-1 GVAV-Rapiditas JO7-1
9 okt 8:50 GVAV-Rapiditas JO7-2 Lycurgus JO7-2
9 okt 9:00 Niekerk JO14-1JM GVAV-Rapiditas JO14-4
9 okt 9:00 Lycurgus JO11-2 GVAV-Rapiditas JO11-2JM
9 okt 9:00 Siddeburen JO10-1 GVAV-Rapiditas JO10-2JM
9 okt 9:00 ST VAKO/Tynaarlo JO10-1 GVAV-Rapiditas JO10-3JM
9 okt 9:00 Lycurgus JO9-2 GVAV-Rapiditas JO9-2
9 okt 9:00 NEC Delfzijl JO9-2 GVAV-Rapiditas JO9-3JM
9 okt 9:00 Engelbert JO7-1 GVAV-Rapiditas JO7-2
9 okt 9:00 Engelbert JO7-4 GVAV-Rapiditas JO7-4
9 okt 9:10 vv Winsum JO7-2 GVAV-Rapiditas JO7-4
9 okt 9:20 GVAV-Rapiditas JO7-4 VVK JO7-1JM
9 okt 9:30 GVAV-Rapiditas JO12-1JM HFC '15 JO12-1
9 okt 9:30 GVAV-Rapiditas JO10-1 SV Bedum JO10-1
9 okt 9:30 GVAV-Rapiditas MO11-1 Hoogezand JO11-3
9 okt 9:30 Oosterparkers MO11-1 GVAV-Rapiditas MO11-2
9 okt 10:00 Potetos JO13-1 GVAV-Rapiditas JO13-2
9 okt 10:00 SJO Kroonpolder JO12-1 GVAV-Rapiditas JO12-3
9 okt 10:00 LTC JO9-1 GVAV-Rapiditas JO9-1
9 okt 10:00 GVAV-Rapiditas MO10-1 Lycurgus JO10-5JM
9 okt 10:30 HFC '15 JO11-4 GVAV-Rapiditas JO11-4JM
9 okt 11:00 GVAV-Rapiditas JO14-1 Heerenveense Boys JO14-1
9 okt 11:00 GVAV-Rapiditas JO13-1 DZC '68 JO13-1
9 okt 11:00 GVAV-Rapiditas JO13-3JM GVAV-Rapiditas JO13-4JM
9 okt 11:00 GVAV-Rapiditas JO12-2 Middelstum JO12-1
9 okt 11:00 GVAV-Rapiditas JO11-3JM SC Stadspark JO11-1
9 okt 11:00 GVAV-Rapiditas MO14-1 Blauw Wit '34 JO14-2
9 okt 11:15 Blauw Wit '34 JO15-1 GVAV-Rapiditas JO15-1
9 okt 11:15 GVAV-Rapiditas JO7-3 Oosterparkers JO7-1
9 okt 11:25 Engelbert JO7-2JM GVAV-Rapiditas JO7-3
9 okt 11:35 GVAV-Rapiditas JO7-3 Omlandia JO7-1
9 okt 11:45 Drachten JO15-1 GVAV-Rapiditas JO15-2
9 okt 12:30 ONR 5 GVAV-Rapiditas 3
9 okt 12:30 GVAV-Rapiditas JO19-2 WVV JO19-1
9 okt 12:30 GVAV-Rapiditas JO17-1 Kampong JO17-1
9 okt 12:30 GVAV-Rapiditas JO15-3 ST Poolster/Holwierde JO15-2JM
9 okt 12:30 GVAV-Rapiditas JO14-2 ONS Sneek JO14-1
9 okt 12:30 GVAV-Rapiditas JO14-3 FVC JO14-1
9 okt 12:30 Gorecht JO11-1 GVAV-Rapiditas JO11-1JM
9 okt 12:30 GVAV-Rapiditas MO19-2 Wildervank MO19-1
9 okt 14:15 Engelbert JO17-1 GVAV-Rapiditas JO17-3
9 okt 14:30 GVAV-Rapiditas JO19-1 Helpman JO19-1
9 okt 14:30 GVAV-Rapiditas JO19-3d Aduard 2000 JO19-1
9 okt 14:30 GVAV-Rapiditas JO17-2 Omlandia JO17-1
9 okt 14:30 Harkstede JO17-2JM GVAV-Rapiditas JO17-4
9 okt 14:30 Marum MO19-1 GVAV-Rapiditas MO19-1
9 okt 14:30 GVAV-Rapiditas MO17-1 Achilles 1894 MO17-1
9 okt 14:30 GVAV-Rapiditas O23-1 HFC '15 O23-1
9 okt 16:30 GVAV-Rapiditas 2 Oranje Nassau 3
10 okt 10:00 Haren 4 GVAV-Rapiditas 5
10 okt 11:00 GVAV-Rapiditas 3 Farmsum 2
10 okt 13:00 VVK 3 GVAV-Rapiditas 4
10 okt 14:00 GVAV-Rapiditas 1 Rolder Boys 1
15 okt 19:30 Velocitas 1897 45+1 GVAV-Rapiditas 45+1
15 okt 19:30 GVAV-Rapiditas VR30+1 vv Winsum VR30+2
15 okt 20:00 SC Stadspark 45+1 GVAV-Rapiditas 45+1
15 okt 20:00 Warffum VR30+1 GVAV-Rapiditas VR30+1
15 okt 20:30 GVAV-Rapiditas 45+1 Mamio 45+1
15 okt 20:30 GVAV-Rapiditas VR30+1 Eenrum VR30+1
15 okt 21:30 vv Winsum VR30+1 GVAV-Rapiditas VR30+1
16 okt 10:00 SJO STEO MO17-1 GVAV-Rapiditas MO17-2
16 okt 10:30 HFC '15 JO14-1 GVAV-Rapiditas JO14-1
16 okt 10:30 De Heracliden JO12-1 GVAV-Rapiditas JO12-1JM
16 okt 10:30 Noordpool-U.F.C. MO11-1 GVAV-Rapiditas MO11-2
16 okt 11:00 GVAV-Rapiditas JO10-1 HS'88 JO10-1JM
16 okt 11:00 GVAV-Rapiditas MO14-1 Harkema Opeinde JO14-1
16 okt 11:00 GVAV-Rapiditas MO10-1 Be Quick 1887 JO10-4
16 okt 12:45 FC Zuidlaren O23-1 GVAV-Rapiditas O23-1
16 okt 14:30 GVAV-Rapiditas MO19-1 Harkemase Boys MO19-2
17 okt 14:00 Peize 1 GVAV-Rapiditas 1
23 okt 9:00 SJO 't Hogeland JO15-1 GVAV-Rapiditas JO15-3
23 okt 9:00 Veendam 1894 JO14-1 GVAV-Rapiditas JO14-3
23 okt 9:00 Lycurgus JO13-3JM GVAV-Rapiditas JO13-3JM
23 okt 9:45 Excelsior '31 JO13-1 GVAV-Rapiditas JO13-1
23 okt 10:45 vv Winsum JO19-1 GVAV-Rapiditas JO19-2
23 okt 10:45 DVC Appingedam JO17-2 GVAV-Rapiditas JO17-2
23 okt 10:45 Drachtster Boys JO14-1 GVAV-Rapiditas JO14-2
23 okt 10:45 ST Glimmen/Yde de Punt MO19-1 GVAV-Rapiditas MO19-2
23 okt 11:00 GVAV-Rapiditas JO15-2 ONT JO15-1
23 okt 11:00 GVAV-Rapiditas JO14-1 HZVV JO14-1
23 okt 11:00 GVAV-Rapiditas JO14-4 SC Loppersum JO14-1
23 okt 11:00 GVAV-Rapiditas JO13-4JM Velocitas 1897 JO13-3
23 okt 11:00 GVAV-Rapiditas MO17-2 HFC '15 MO17-1
23 okt 12:00 Groninger Boys JO19-1 GVAV-Rapiditas JO19-3d
23 okt 12:00 Be Quick '28 JO17-1 GVAV-Rapiditas JO17-1
23 okt 12:30 GVAV-Rapiditas JO17-4 SJO Kroonpolder JO17-1
23 okt 12:30 GVAV-Rapiditas JO15-1 Be Quick 1887 JO15-1
23 okt 12:30 GVAV-Rapiditas JO13-2 Peize JO13-1
23 okt 12:30 Be Quick D MO19-1 GVAV-Rapiditas MO19-1
23 okt 12:30 Zuidhorn MO17-1 GVAV-Rapiditas MO17-1
23 okt 14:30 GVAV-Rapiditas JO17-3 Actief JO17-2JM
23 okt 15:15 Hoogezand JO19-1 GVAV-Rapiditas JO19-1
24 okt 11:00 Peize 2 GVAV-Rapiditas 2
24 okt 14:00 GVAV-Rapiditas 1 Gruno 1
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!