Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
17 okt 10:30 Raptim 2 GVAV-Rapiditas 2
17 okt 11:00 GVAV-Rapiditas 3 (zon) Mamio 2 (zon)
17 okt 14:00 Peize 1 GVAV-Rapiditas 1
19 okt 17:30 Be Quick 1887 JO17-3 GVAV-Rapiditas JO17-4
19 okt 19:30 GVAV-Rapiditas MO19-1 Drachten MO19-1
23 okt 9:00 SJO 't Hogeland JO15-1 GVAV-Rapiditas JO15-3
23 okt 9:00 Veendam 1894 JO14-1 GVAV-Rapiditas JO14-3
23 okt 9:00 Lycurgus JO13-3JM GVAV-Rapiditas JO13-3JM
23 okt 9:30 GVAV-Rapiditas MO11-1 Hoogezand JO11-3
23 okt 9:45 Excelsior '31 JO13-1 GVAV-Rapiditas JO13-1
23 okt 10:30 vv Winsum JO19-1 GVAV-Rapiditas JO19-2
23 okt 10:30 Groninger Boys JO19-1 GVAV-Rapiditas JO19-3d
23 okt 10:45 DVC Appingedam JO17-2 GVAV-Rapiditas JO17-2
23 okt 10:45 Drachtster Boys JO14-1 GVAV-Rapiditas JO14-2
23 okt 10:45 ST Glimmen/Yde de Punt MO19-1 GVAV-Rapiditas MO19-2
23 okt 11:00 GVAV-Rapiditas JO15-2 ONT JO15-1
23 okt 11:00 GVAV-Rapiditas JO14-1 HZVV JO14-1
23 okt 11:00 GVAV-Rapiditas JO14-4 SC Loppersum JO14-1
23 okt 11:00 GVAV-Rapiditas JO13-2 Peize JO13-1
23 okt 12:00 Be Quick '28 JO17-1 GVAV-Rapiditas JO17-1
23 okt 12:30 Blauw Geel'15 2 GVAV-Rapiditas 2
23 okt 12:30 GVAV-Rapiditas JO17-3 Actief JO17-2JM
23 okt 12:30 GVAV-Rapiditas JO17-4 SJO Kroonpolder JO17-1
23 okt 12:30 GVAV-Rapiditas JO15-1 Be Quick 1887 JO15-1
23 okt 12:30 GVAV-Rapiditas JO13-4JM Velocitas 1897 JO13-3
23 okt 12:30 Be Quick D MO19-1 GVAV-Rapiditas MO19-1
23 okt 12:30 Zuidhorn MO17-1 GVAV-Rapiditas MO17-1
23 okt 15:15 Hoogezand JO19-1 GVAV-Rapiditas JO19-1
24 okt 11:00 Peize 2 GVAV-Rapiditas 2
24 okt 14:00 GVAV-Rapiditas 1 Gruno 1
27 okt 19:00 GVAV-Rapiditas JO17-2 Harkstede JO17-1
27 okt 19:30 GVAV-Rapiditas MO19-1 Harkemase Boys MO19-2
30 okt 8:45 DVC Appingedam JO13-2 GVAV-Rapiditas JO13-4JM
30 okt 10:00 Be Quick '28 JO15-1 GVAV-Rapiditas JO15-1
30 okt 10:15 Blauw Wit '34 JO14-2 GVAV-Rapiditas JO14-3
30 okt 10:15 Quick '20 JO13-1JM GVAV-Rapiditas JO13-1
30 okt 10:30 SC Stadspark JO15-1 GVAV-Rapiditas JO15-2
30 okt 10:30 HFC '15 JO14-2 GVAV-Rapiditas JO14-4
30 okt 10:30 S.C. Stiens MO19-1 GVAV-Rapiditas MO19-1
30 okt 11:00 GVAV-Rapiditas JO14-1 Blauw Wit '34 JO14-1
30 okt 11:00 GVAV-Rapiditas JO14-2 Be Quick 1887 JO14-2
30 okt 11:00 GVAV-Rapiditas MO14-1 SJO Feanstars JO14-1
30 okt 11:30 Pelikaan S JO13-1JM GVAV-Rapiditas JO13-3JM
30 okt 12:30 GVAV-Rapiditas JO19-2 GRC Groningen JO19-1
30 okt 12:30 GVAV-Rapiditas JO17-1 DZC '68 JO17-1
30 okt 12:30 ASVB JO17-1JM GVAV-Rapiditas JO17-2
30 okt 12:30 GVAV-Rapiditas JO15-3 Omlandia JO15-2
30 okt 12:30 GVAV-Rapiditas JO13-2 Fc. Grootegast JO13-1
30 okt 12:30 GVAV-Rapiditas MO19-2 Nieuw Buinen MO19-1
30 okt 13:00 Roden JO17-3 GVAV-Rapiditas JO17-4
30 okt 14:30 GVAV-Rapiditas 2 The Knickerbockers 13
30 okt 14:30 Lycurgus 9 GVAV-Rapiditas 3
30 okt 14:30 GVAV-Rapiditas JO19-1 SV Bedum JO19-1
30 okt 14:30 GVAV-Rapiditas JO19-3d De Heracliden JO19-1
30 okt 14:30 GVAV-Rapiditas JO17-3 SV Bedum JO17-2
31 okt 11:00 GVAV-Rapiditas 2 Dalen 2
31 okt 11:00 GVAV-Rapiditas 3 (zon) FC Lewenborg 4 (zon)
31 okt 11:00 GRC Groningen 4 GVAV-Rapiditas 4
31 okt 14:00 GSAVV Forward 11 (zon) GVAV-Rapiditas 5 (zon)
5 nov 19:30 Mamio 45+1 GVAV-Rapiditas 45+1
5 nov 19:30 GVAV-Rapiditas VR30+1 Warffum VR30+1
5 nov 20:00 Velocitas 1897 45+1 GVAV-Rapiditas 45+1
5 nov 20:30 GVAV-Rapiditas 45+1 SC Stadspark 45+1
5 nov 20:30 vv Winsum VR30+2 GVAV-Rapiditas VR30+1
5 nov 21:00 GVAV-Rapiditas VR30+1 vv Winsum VR30+1
5 nov 21:30 Eenrum VR30+1 GVAV-Rapiditas VR30+1
6 nov 9:00 Buitenpost JO13-1 GVAV-Rapiditas JO13-2
6 nov 10:00 SJO Coendersborg JO15-2JM GVAV-Rapiditas JO15-3
6 nov 10:15 Heerenveense Boys JO14-1 GVAV-Rapiditas JO14-1
6 nov 10:30 OKVC JO19-1 GVAV-Rapiditas JO19-3d
6 nov 10:30 SV Bedum MO17-1 GVAV-Rapiditas MO17-1
6 nov 11:00 GVAV-Rapiditas JO15-2 OKVC JO15-1
6 nov 11:00 GVAV-Rapiditas JO14-4 Be Quick 1887 JO14-3
6 nov 11:00 GVAV-Rapiditas JO13-1 ONS Sneek JO13-1
6 nov 11:00 GVAV-Rapiditas JO13-3JM DVC Appingedam JO13-2
6 nov 11:00 GVAV-Rapiditas JO13-4JM Winsum JO13-2JM
6 nov 11:00 FVC JO14-1 GVAV-Rapiditas MO14-1
6 nov 11:30 HSC JO17-1 GVAV-Rapiditas JO17-3
6 nov 12:30 GVAV-Rapiditas JO17-4 Siddeburen JO17-1
6 nov 12:30 GVAV-Rapiditas JO15-1 Urk JO15-1
6 nov 12:30 GVAV-Rapiditas JO14-3 Hardegarijp JO14-1
6 nov 12:30 HFC '15 O23-1 GVAV-Rapiditas O23-1
6 nov 14:30 GVAV-Rapiditas 3 DIO Groningen 3
6 nov 14:30 GVAV-Rapiditas JO17-2 BATO JO17-1JM
6 nov 14:30 GVAV-Rapiditas MO19-1 Gorecht MO19-1
6 nov 14:45 Flevo Boys JO19-1 GVAV-Rapiditas JO19-1
6 nov 15:00 GRC Groningen 2 GVAV-Rapiditas 2
6 nov 15:00 Roda '46 JO17-1 GVAV-Rapiditas JO17-1
7 nov 10:30 GVAV-Rapiditas 4 VVK 4
7 nov 11:00 SC Emmeloord 2 GVAV-Rapiditas 2
7 nov 11:00 GVAV-Rapiditas 5 (zon) GRC Groningen 3 (zon)
7 nov 12:45 Groen Geel 3 (zon) GVAV-Rapiditas 3 (zon)
7 nov 14:00 Annen 1 GVAV-Rapiditas 1
13 nov 10:30 GVAV-Rapiditas JO14-1 HFC '15 JO14-1
13 nov 11:00 GVAV-Rapiditas MO14-1 Harkema Opeinde JO14-1
13 nov 12:30 Gruno 5 GVAV-Rapiditas 3
13 nov 12:30 GVAV-Rapiditas JO15-3 ST Poolster/Holwierde JO15-2JM
13 nov 13:45 Engelbert JO17-1 GVAV-Rapiditas JO17-3
13 nov 14:30 GVAV-Rapiditas 2 Gruno 3
13 nov 14:30 GVAV-Rapiditas MO19-1 Be Quick D MO19-1
13 nov 14:30 WVV MO19-1 GVAV-Rapiditas MO19-2
13 nov 14:30 GVAV-Rapiditas O23-1 FC Zuidlaren O23-1
19 nov 19:30 GVAV-Rapiditas 45+1 SC Stadspark 45+1
19 nov 19:30 Eenrum VR30+1 GVAV-Rapiditas VR30+1
19 nov 20:00 Mamio 45+1 GVAV-Rapiditas 45+1
19 nov 20:00 GVAV-Rapiditas VR30+1 vv Winsum VR30+2
19 nov 20:30 GVAV-Rapiditas 45+1 Velocitas 1897 45+1
19 nov 20:30 vv Winsum VR30+1 GVAV-Rapiditas VR30+1
19 nov 21:00 GVAV-Rapiditas VR30+1 Warffum VR30+1
20 nov 9:00 SC Stadspark JO14-1 GVAV-Rapiditas JO14-4
20 nov 10:15 Urk JO13-1 GVAV-Rapiditas JO13-1
20 nov 10:30 Omlandia JO19-1 GVAV-Rapiditas JO19-3d
20 nov 10:30 Actief JO17-1 GVAV-Rapiditas JO17-2
20 nov 10:30 d' Olde Veste'54 JO15-1 GVAV-Rapiditas JO15-1
20 nov 10:30 GVAV-Rapiditas MO19-1 SJO Feanstars MO19-1
20 nov 11:00 GVAV-Rapiditas JO15-2 Roden JO15-1
20 nov 11:00 GVAV-Rapiditas JO14-1 ACV JO14-1
20 nov 11:00 GVAV-Rapiditas JO14-2 FC Zuidlaren JO14-1
20 nov 11:00 GVAV-Rapiditas MO14-1 GVAV-Rapiditas JO14-3
20 nov 11:30 Roden JO13-3JM GVAV-Rapiditas JO13-4JM
20 nov 12:15 FC Lewenborg JO13-2 GVAV-Rapiditas JO13-3JM
20 nov 12:30 Oranje Nassau 6 GVAV-Rapiditas 3
20 nov 12:30 GVAV-Rapiditas JO19-2 DVC Appingedam JO19-1
20 nov 12:30 GVAV-Rapiditas JO17-1 ATC '65 JO17-1
20 nov 12:30 GVAV-Rapiditas JO17-4 Actief JO17-3JM
20 nov 12:30 GVAV-Rapiditas JO13-2 Lycurgus JO13-2
20 nov 14:30 GVAV-Rapiditas 2 The Knickerbockers 10
20 nov 14:30 GVAV-Rapiditas JO19-1 Blauw Wit '34 JO19-1
20 nov 14:30 GVAV-Rapiditas MO17-1 Veendam 1894 MO17-1d
20 nov 14:30 GVAV-Rapiditas O23-1 ACV O23-1
21 nov 10:00 GSAVV Forward 8 (zon) GVAV-Rapiditas 3 (zon)
21 nov 11:00 LSC 1890 2 GVAV-Rapiditas 2
21 nov 11:00 GVAV-Rapiditas 5 (zon) GSAVV Forward 14 (zon)
21 nov 14:00 FC Lewenborg 1 GVAV-Rapiditas 1
27 nov 9:00 Gorecht JO17-2 GVAV-Rapiditas JO17-3
27 nov 10:30 ONS Sneek JO14-1 GVAV-Rapiditas JO14-2
27 nov 10:45 HZVV JO14-1 GVAV-Rapiditas JO14-1
27 nov 10:45 ODV JO13-1 GVAV-Rapiditas JO13-2
27 nov 11:00 GVAV-Rapiditas JO14-4 Middelstum JO14-1
27 nov 11:00 GVAV-Rapiditas JO13-1 Rohda R. JO13-1JM
27 nov 11:00 GVAV-Rapiditas JO13-3JM Helpman JO13-3
27 nov 11:00 GVAV-Rapiditas JO13-4JM FC Lewenborg JO13-2
27 nov 11:15 Grijpskerk JO15-1 GVAV-Rapiditas JO15-2
27 nov 11:30 FC Zuidlaren JO19-1 GVAV-Rapiditas JO19-1
27 nov 12:15 vv Winsum JO14-1 GVAV-Rapiditas MO14-1
27 nov 12:30 Lycurgus 8 GVAV-Rapiditas 2
27 nov 12:30 GVAV-Rapiditas JO15-1 Drachtster Boys JO15-1
27 nov 12:30 GVAV-Rapiditas JO14-3 Harkema Opeinde JO14-1
27 nov 12:30 GVAV-Rapiditas MO19-2 De Heracliden MO19-1
27 nov 12:30 VEV'67 MO17-1 GVAV-Rapiditas MO17-1
27 nov 14:00 Heiligerlee JO17-1 GVAV-Rapiditas JO17-4
27 nov 14:00 Gomos MO19-1 GVAV-Rapiditas MO19-1
27 nov 14:30 GVAV-Rapiditas 3 Amicitia VMC 7
27 nov 14:30 GVAV-Rapiditas JO19-3d DIO Groningen JO19-1
27 nov 14:30 GVAV-Rapiditas JO17-2 ST Poolster/Holwierde JO17-1
27 nov 15:00 IJsselmeervogels JO17-1 GVAV-Rapiditas JO17-1
27 nov 15:00 V.V. Heerenveen O23-1 GVAV-Rapiditas O23-1
27 nov 16:00 FC Lewenborg JO19-1 GVAV-Rapiditas JO19-2
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!