Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
24 okt 11:00 Peize 2 GVAV-Rapiditas 2
24 okt 14:00 GVAV-Rapiditas 1 Gruno 1
26 okt 18:30 Be Quick 1887 JO17-3 GVAV-Rapiditas JO17-4
27 okt 19:00 GVAV-Rapiditas JO17-2 Harkstede JO17-1
27 okt 19:30 GVAV-Rapiditas MO19-1 Harkemase Boys MO19-2
30 okt 8:30 SJO Coendersborg JO12-2 GVAV-Rapiditas JO12-2
30 okt 8:30 Harkstede JO10-1 GVAV-Rapiditas JO10-1
30 okt 8:30 Velocitas 1897 JO9-1 GVAV-Rapiditas JO9-1
30 okt 8:30 VVK JO8-1 GVAV-Rapiditas JO8-3
30 okt 8:30 HFC '15 JO7-2 GVAV-Rapiditas JO7-2
30 okt 8:30 GRC Groningen JO7-1 GVAV-Rapiditas JO7-4
30 okt 8:40 GVAV-Rapiditas JO7-2 GRC Groningen JO7-1
30 okt 8:40 HFC '15 JO7-2 GVAV-Rapiditas JO7-4
30 okt 8:45 DVC Appingedam JO13-2 GVAV-Rapiditas JO13-4JM
30 okt 8:45 GRC Groningen JO11-3 GVAV-Rapiditas JO11-3JM
30 okt 8:45 GVAV-Rapiditas JO9-3JM FC Lewenborg JO9-2
30 okt 8:45 GVAV-Rapiditas JO9-4JM FC Zuidlaren JO9-2
30 okt 8:50 GVAV-Rapiditas JO7-4 GVAV-Rapiditas JO7-2
30 okt 9:00 De Heracliden JO11-1 GVAV-Rapiditas JO11-2JM
30 okt 9:00 NEC Delfzijl JO9-1 GVAV-Rapiditas JO9-2
30 okt 9:00 FC Zuidlaren JO7-4 GVAV-Rapiditas JO7-3
30 okt 9:10 GVAV-Rapiditas JO7-3 Lycurgus JO7-1
30 okt 9:20 Gomos JO7-1 GVAV-Rapiditas JO7-3
30 okt 9:30 GVAV-Rapiditas JO12-3 Kloosterburen JO12-1
30 okt 9:30 GVAV-Rapiditas JO11-4JM SJO Coendersborg JO11-2
30 okt 9:30 GVAV-Rapiditas MO11-1 SC Stadspark JO11-2
30 okt 9:30 GVAV-Rapiditas MO11-2 HS'88 MO11-2
30 okt 9:30 GVAV-Rapiditas MO9-1 Omlandia JO9-2
30 okt 10:00 Be Quick '28 JO15-1 GVAV-Rapiditas JO15-1
30 okt 10:00 FC Lewenborg JO8-1 GVAV-Rapiditas JO8-1
30 okt 10:15 Quick '20 JO13-1JM GVAV-Rapiditas JO13-1
30 okt 10:15 Lycurgus JO12-1 GVAV-Rapiditas JO12-1JM
30 okt 10:30 SC Stadspark JO15-1 GVAV-Rapiditas JO15-2
30 okt 10:30 HFC '15 JO14-2 GVAV-Rapiditas JO14-4
30 okt 10:30 S.C. Stiens MO19-1 GVAV-Rapiditas MO19-1
30 okt 11:00 GVAV-Rapiditas JO14-1 Blauw Wit '34 JO14-1
30 okt 11:00 GVAV-Rapiditas JO14-2 Be Quick 1887 JO14-2
30 okt 11:00 GVAV-Rapiditas JO13-2 Fc. Grootegast JO13-1
30 okt 11:00 GVAV-Rapiditas JO11-1JM Helpman JO11-1
30 okt 11:00 GVAV-Rapiditas JO10-2JM vv Winsum JO10-2
30 okt 11:00 GVAV-Rapiditas MO14-1 SJO Feanstars JO14-1
30 okt 11:15 GVAV-Rapiditas JO7-1 Engelbert JO7-1
30 okt 11:25 GRC Groningen JO7-2 GVAV-Rapiditas JO7-1
30 okt 11:30 Pelikaan S JO13-1JM GVAV-Rapiditas JO13-3JM
30 okt 11:35 GVAV-Rapiditas JO7-1 Annen JO7-1
30 okt 12:20 Blauw Wit '34 JO14-2 GVAV-Rapiditas JO14-3
30 okt 12:30 GVAV-Rapiditas JO19-2 GRC Groningen JO19-1
30 okt 12:30 GVAV-Rapiditas JO17-1 DZC '68 JO17-1
30 okt 12:30 ASVB JO17-1JM GVAV-Rapiditas JO17-2
30 okt 12:30 GVAV-Rapiditas JO15-3 Omlandia JO15-2
30 okt 12:30 GVAV-Rapiditas MO19-2 Nieuw Buinen MO19-1
30 okt 12:45 GVAV-Rapiditas JO8-2 DVC Appingedam JO8-1
30 okt 12:45 GVAV-Rapiditas JO8-4 Eenrum JO8-1JM
30 okt 13:00 Roden JO17-3 GVAV-Rapiditas JO17-4
30 okt 13:00 Actef JO10-4JM GVAV-Rapiditas JO10-3JM
30 okt 14:30 GVAV-Rapiditas 2 The Knickerbockers 13
30 okt 14:30 Lycurgus 9 GVAV-Rapiditas 3
30 okt 14:30 GVAV-Rapiditas JO19-1 SV Bedum JO19-1
30 okt 14:30 GVAV-Rapiditas JO19-3d De Heracliden JO19-1
30 okt 14:30 GVAV-Rapiditas JO17-3 SV Bedum JO17-2
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!