Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainingsrooster

plattegrond.png

Voor meer informatie over afspraken en regels omtrent het trainingsrooster en andere algemene informatie over trainingen bij GVAV-Rapiditas ga dan naar deze pagina.

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
GVAV-Rapiditas 45+1 14.30 - 15.30
  • VK8A
  • -
GVAV-Rapiditas MO10-1 16.00 - 17.00 Susan Bots
  • VK3A
  • -
GVAV-Rapiditas MO11-1 16.00 - 17.00 Lars Bardewee, Nadine Rosman
  • VK3B
  • -
GVAV-Rapiditas MO11-2 16.00 - 17.00 Marij van Aalsum, Priscilla Stam
  • VK3B
  • -
GVAV-Rapiditas JO11-1JM 17.00 - 18.00 Gunar Buisman, Nicole Delies
  • ON1A
  • -
GVAV-Rapiditas JO12-1JM 17.00 - 18.00 Rein Ruiter
  • ON1A
  • -
GVAV-Rapiditas JO13-1 17.00 - 18.00 Pim Sibon
  • VK7A
  • -
GVAV-Rapiditas JO13-3JM 17.00 - 18.00 Derk Mulder, Lars Bezema
  • VK8A
  • Hemmo Rijks (Coach)
GVAV-Rapiditas JO15-3 17.00 - 18.00 Martijn Pruntel
  • VK7B
  • -
GVAV-Rapiditas MO17-1 17.00 - 18.15 Andrea Arkema
  • VK3A
  • -
GVAV-Rapiditas MO17-2 17.00 - 18.15 Naomi Knol
  • VK3B
  • -
GVAV-Rapiditas JO14-1 17.30 - 18.30 Niek Vreeman
  • ON1B
  • -
GVAV-Rapiditas JO14-4 18.00 - 19.30 Gillian Lancelot
  • ON1A
  • -
GVAV-Rapiditas MO19-1 18.15 - 19.30 Lars Bardewee, Alex Bots
  • VK3B
  • -
GVAV-Rapiditas MO19-2 18.15 - 19.30 Stefano Efrado van den Elst, Alex Bots
  • VK3A
  • -
GVAV-Rapiditas JO15-1 18.30 - 19.30 Luciano Amelo
  • ON1B
  • -
GVAV-Rapiditas JO17-1 19.30 - 21.00 Steven Komproe
  • VK3A
  • -
GVAV-Rapiditas 3 20.00 - 21.30 Daan de Bruin
  • VK8B
  • 11
  • -
GVAV-Rapiditas JO19-3d 20.00 - 21.30 Pascal Menninga
  • VK3B
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
GVAV-Rapiditas JO12-2 16.30 - 17.30 Alex Statie
  • VK8A
  • -
GVAV-Rapiditas JO12-3 16.30 - 17.30
  • VK8A
  • -
GVAV-Rapiditas JO11-1JM 16.30 - 18.00 Gunar Buisman, Nicole Delies
  • VK3B
  • -
GVAV-Rapiditas JO11-2JM 16.30 - 18.00 Allert Winter, Steven Boelen
  • VK7A
  • -
GVAV-Rapiditas JO13-1 16.30 - 18.00 Pim Sibon
  • VK3A
  • -
GVAV-Rapiditas MO14-1 16.30 - 18.00 Roy Bardewee
  • VK8B
  • -
GVAV-Rapiditas JO11-4JM 17.00 - 18.00 Jean Pierre van den Bossche
  • VK7B
  • -
GVAV-Rapiditas JO10-1 17.00 - 18.30 Michiel Kerkhof
  • VK3B
  • -
GVAV-Rapiditas JO10-2JM 17.00 - 18.30
  • VK3B
  • Jan Willem Bijlsma
GVAV-Rapiditas JO13-2 17.30 - 18.45 Steven Fernand, Jean-Paul Seerden
  • VK8A
  • -
GVAV-Rapiditas JO12-1JM 17.30 - 19.00 Nicole Delies
  • VK3B
  • -
GVAV-Rapiditas JO14-1 17.30 - 19.00 Niek Vreeman
  • ON1A
  • 17:30 - 18:00 op ON1A
    18:00 - 19:00 op Veld 3A
GVAV-Rapiditas JO15-1 17.30 - 19.00 Luciano Amelo
  • ON1B
  • 17:30 - 18:00 veld ON1B
    18:00 - 19:00 veld Veld 7A
GVAV-Rapiditas JO15-2 17.30 - 19.00 Jorn Dragstra
  • VK7B
  • Tot 18:00 uur veld delen met JO11-4
GVAV-Rapiditas JO14-2 18.00 - 19.00 Kevin Lo
  • VK8B
  • 1
  • Darius
GVAV-Rapiditas JO19-1 18.30 - 20.00 Maurice de Wind
  • VK3B
  • -
GVAV-Rapiditas JO19-2 18.30 - 20.00
  • VK3A
  • Ricard Mosselaar
GVAV-Rapiditas JO14-3 18.45 - 20.00 Hamdi Charfi
  • VK8A
  • -
GVAV-Rapiditas JO17-2 19.00 - 20.00 Rink Bakker, Charalampos Protogeros
  • VK7B
  • -
GVAV-Rapiditas JO17-3 19.00 - 20.00
  • VK7A
  • -
GVAV-Rapiditas JO17-4 19.00 - 20.00 Kevin Lo, Daily Jalano de Lange
  • VK8B
  • -
GVAV-Rapiditas 1 20.00 - 21.30 Bas Veldman
  • VK7B
  • -
GVAV-Rapiditas 2 20.00 - 21.30 Hemmo Sipsma
  • ON1A
  • -
GVAV-Rapiditas 2 20.00 - 21.30 Jaap Jan van der Werf
  • VK8A
  • Vanaf 21:00 uur ook VK8B samen met O23
GVAV-Rapiditas O23-1 20.00 - 21.30 Etiënne Spalburg
  • VK7A
  • Vanaf 21:00 uur ook veld VK8B samen met Zon. 2

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
GVAV-Rapiditas JO7-1 15.15 - 16.15 Robert Bos
  • VK3B
  • -
GVAV-Rapiditas JO7-2 15.15 - 16.15 Robert Bos
  • VK3B
  • -
GVAV-Rapiditas JO7-3 15.15 - 16.15 Robert Bos
  • VK3B
  • -
GVAV-Rapiditas MO10-1 16.00 - 17.00 Susan Bots
  • VK7B
  • -
GVAV-Rapiditas MO11-1 16.00 - 17.00 Lars Bardewee, Nadine Rosman
  • VK7B
  • -
GVAV-Rapiditas MO11-2 16.00 - 17.00 Marij van Aalsum, Priscilla Stam
  • VK7B
  • -
GVAV-Rapiditas JO8-1 16.30 - 17.30 Robert Bos
  • VK3B
  • -
GVAV-Rapiditas JO8-2 16.30 - 17.30 Robert Bos
  • VK3B
  • -
GVAV-Rapiditas JO8-3 16.30 - 17.30 Robert Bos
  • VK3B
  • -
GVAV-Rapiditas JO8-4 16.30 - 17.30 Robert Bos
  • VK3B
  • -
GVAV-Rapiditas JO9-1 16.30 - 17.30 Michael Nuñez Morales, Pascal Menninga
  • VK3A
  • -
GVAV-Rapiditas JO9-2 16.30 - 17.30 Michael Nuñez Morales, Pascal Menninga
  • VK3A
  • -
GVAV-Rapiditas JO9-3JM 16.30 - 17.30
  • VK3A
  • -
GVAV-Rapiditas JO9-4JM 16.30 - 17.30
  • VK3A
  • -
GVAV-Rapiditas JO10-3JM 16.30 - 17.30
  • VK3B
  • -
GVAV-Rapiditas JO11-3JM 17.00 - 18.00 Ronald Wagt, Justin Mulder
  • VK8A
  • -
GVAV-Rapiditas JO13-3JM 17.00 - 18.00 Derk Mulder, Lars Bezema
  • VK7B
  • Hemmo Rijks (Coach)
GVAV-Rapiditas JO13-4JM 17.00 - 18.00
  • VK7A
  • Leo Strabbing
GVAV-Rapiditas MO17-1 17.30 - 18.45 Andrea Arkema
  • VK3A
  • -
GVAV-Rapiditas MO17-2 17.30 - 18.45 Naomi Knol
  • VK3B
  • -
GVAV-Rapiditas JO15-3 18.00 - 19.30 Martijn Pruntel
  • ON1A
  • -
GVAV-Rapiditas MO19-1 18.45 - 20.00 Lars Bardewee, Alex Bots
  • VK3A
  • -
GVAV-Rapiditas MO19-2 18.45 - 20.00 Stefano Efrado van den Elst, Alex Bots
  • VK3B
  • -
GVAV-Rapiditas 3 20.00 - 21.30
  • ON1A
  • -
GVAV-Rapiditas 5 20.00 - 21.30
  • VK3A
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
GVAV-Rapiditas JO12-2 16.00 - 17.00 Alex Statie
  • VK7A
  • -
GVAV-Rapiditas JO12-3 16.00 - 17.00
  • VK7A
  • -
GVAV-Rapiditas MO14-1 16.30 - 17.45 Roy Bardewee
  • VK8B
  • -
GVAV-Rapiditas JO11-1JM 16.30 - 18.00 Gunar Buisman, Nicole Delies
  • VK3A
  • -
GVAV-Rapiditas JO11-2JM 16.30 - 18.00 Allert Winter, Steven Boelen
  • VK3A
  • -
GVAV-Rapiditas JO13-1 16.30 - 18.00 Pim Sibon
  • VK7B
  • -
GVAV-Rapiditas JO11-4JM 17.00 - 18.00 Jean Pierre van den Bossche
  • VK7A
  • -
GVAV-Rapiditas JO10-1 17.00 - 18.30 Michiel Kerkhof
  • VK3B
  • 2R
  • -
GVAV-Rapiditas JO10-2JM 17.00 - 18.30
  • VK3B
  • Jan Willem Bijlsma
GVAV-Rapiditas JO14-1 17.00 - 18.30 Niek Vreeman
  • VK8A
  • -
GVAV-Rapiditas JO13-2 17.30 - 19.00 Steven Fernand, Jean-Paul Seerden
  • VK7A
  • 11
  • -
GVAV-Rapiditas JO14-4 17.45 - 19.00 Gillian Lancelot
  • VK8B
  • -
GVAV-Rapiditas JO12-1JM 18.00 - 19.30 Nicole Delies
  • VK3B
  • -
GVAV-Rapiditas JO14-3 18.00 - 19.30 Hamdi Charfi
  • VK7B
  • -
GVAV-Rapiditas JO15-1 18.00 - 19.30 Luciano Amelo
  • VK3A
  • -
GVAV-Rapiditas JO17-4 18.00 - 19.30 Kevin Lo, Daily Jalano de Lange
  • ON1B
  • -
GVAV-Rapiditas JO17-2 18.30 - 20.00 Rink Bakker, Charalampos Protogeros
  • VK8A
  • -
GVAV-Rapiditas 2 19.00 - 20.00 Hemmo Sipsma
  • VK8B
  • -
GVAV-Rapiditas JO17-1 19.00 - 20.30 Steven Komproe
  • VK7A
  • -
GVAV-Rapiditas JO19-1 19.30 - 21.00 Maurice de Wind
  • VK3B
  • -
GVAV-Rapiditas JO19-2 19.30 - 21.00
  • VK3A
  • Ricard Mosselaar
GVAV-Rapiditas JO19-3d 19.30 - 21.00 Pascal Menninga
  • VK3A
  • -
GVAV-Rapiditas O23-1 19.30 - 21.00 Etiënne Spalburg
  • VK7B
  • -
GVAV-Rapiditas 4 20.30 - 22.00
  • VK7A
  • -
GVAV-Rapiditas 3 21.00 - 22.30 Daan de Bruin
  • VK3A
  • -

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
GVAV-Rapiditas JO7-1 15.15 - 16.15 Robert Bos
  • VK3B
  • -
GVAV-Rapiditas JO7-2 15.15 - 16.15 Robert Bos
  • VK3B
  • 5
  • -
GVAV-Rapiditas JO7-3 15.15 - 16.15 Robert Bos
  • VK3B
  • -
GVAV-Rapiditas JO8-1 16.30 - 17.30 Robert Bos
  • VK3B
  • -
GVAV-Rapiditas JO8-2 16.30 - 17.30 Robert Bos
  • VK3B
  • -
GVAV-Rapiditas JO8-3 16.30 - 17.30 Robert Bos
  • VK3B
  • -
GVAV-Rapiditas JO8-4 16.30 - 17.30 Robert Bos
  • VK3B
  • -
GVAV-Rapiditas JO9-2 16.30 - 17.30 Michael Nuñez Morales, Pascal Menninga
  • VK3A
  • -
GVAV-Rapiditas JO9-3JM 16.30 - 17.30
  • VK3A
  • -
GVAV-Rapiditas JO9-4JM 16.30 - 17.30
  • VK3A
  • -
GVAV-Rapiditas JO10-3JM 16.30 - 17.30
  • VK3B
  • -
GVAV-Rapiditas JO9-1 16.30 - 17.45 Michael Nuñez Morales, Pascal Menninga
  • VK3A
  • -
GVAV-Rapiditas JO11-3JM 17.00 - 18.00 Ronald Wagt, Justin Mulder
  • VK7A
  • -
GVAV-Rapiditas JO13-4JM 17.00 - 18.30
  • VK7B
  • Leo Strabbing
GVAV-Rapiditas JO14-2 17.00 - 18.30 Kevin Lo
  • VK8A
  • Darius
GVAV-Rapiditas JO15-2 17.00 - 18.30 Jorn Dragstra
  • VK8B
  • -
GVAV-Rapiditas JO17-3 18.30 - 20.00 Jorn Dragstra
  • VK8B
  • -
GVAV-Rapiditas 3 19.30 - 21.00
  • VK3B
  • -
GVAV-Rapiditas 1 20.00 - 21.30 Bas Veldman
  • VK3
  • -
GVAV-Rapiditas 2 20.00 - 21.30 Jaap Jan van der Werf
  • VK3A
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!