Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainingsrooster

plattegrond.png

Onderstaand overzicht is gebaseerd op de versie 2020.08.01 rev 0 van het trainingsrooster. 

Aanvangtrainingen Seizoen 2020/2021:
  • Selectieteams: maandag 17 augustus 2020
  • Overige teams: maandag 24 augustus 2020

Voor meer informatie over afspraken en regelsomtrent het trainngsrooster en andere algemene informatie over traingen bij GVAV-Rapiditas ga dan naar deze pagina.

Dinsdag 20-04-2021:

Team Tijd Trainer(s) Info
GVAV-Rapiditas JO11-2 16.30 - 17.30 Jeroen Kunst
  • 8B
  • 7
  • -
GVAV-Rapiditas JO11-3 16.30 - 17.30 Alex Statie
  • 8B
  • 8
  • -
GVAV-Rapiditas JO9-1 16.30 - 18.00 Gunar Buisman, Kas Ruijg
  • 7B
  • 4L
  • -
GVAV-Rapiditas JO10-1 16.30 - 18.00 Nicole Delies
  • 7A
  • 4R
  • -
GVAV-Rapiditas JO11-1G 16.30 - 18.00 Rein Ruiter
  • 7B
  • 5
  • -
GVAV-Rapiditas JO12-1 16.30 - 18.00 Michiel Kerkhof
  • 7A
  • 6
  • -
GVAV-Rapiditas MO13-1 16.30 - 18.00 Roy Bardewee
  • 8A
  • 9
  • -
GVAV-Rapiditas JO13-1 17.00 - 18.30 Rink Bakker
  • 3A
  • 10
  • -
GVAV-Rapiditas JO13-2 17.00 - 18.30
  • 3B
  • 11
  • -
GVAV-Rapiditas MO15-1 17.30 - 18.45 Hamdi Charfi
  • 8B
  • 9
  • -
GVAV-Rapiditas JO14-2 18.00 - 19.00 Erwin Arends
  • 8A
  • 1
  • -
GVAV-Rapiditas JO17-5 18.00 - 19.00 Kevin Lo
  • ON1B
  • 2
  • -
GVAV-Rapiditas JO14-1G 18.00 - 19.30 Luciano Amelo
  • 7B
  • 3
  • -
GVAV-Rapiditas JO15-1G 18.00 - 19.30 Strijland, Martin Darneviel
  • 7A
  • 7
  • -
GVAV-Rapiditas JO12-4 18.30 - 19.30 Bert Buigel
  • ON1A
  • 5
  • -
GVAV-Rapiditas JO17-1 18.30 - 20.00 Maurice de Wind
  • 3A
  • 10
  • -
GVAV-Rapiditas JO17-2 18.30 - 20.00 Yassin ter Veen
  • 3B
  • 11
  • -
GVAV-Rapiditas JO13-3 18.45 - 20.00 Hamdi Charfi
  • 8B
  • 6
  • -
GVAV-Rapiditas JO19-2 19.00 - 20.30 Reflino Nijbroek
  • 8A
  • 5
  • Vanaf 20:00 naar veld OB
GVAV-Rapiditas JO19-1 19.30 - 21.00 Leudi Stoepman, Naseeb El Baroudi, Ricardo Postema
  • 7B
  • 4
  • -
GVAV-Rapiditas 2 20.00 - 21.00 Hemmo Sipsma
  • ON1A
  • 3
  • -
GVAV-Rapiditas 1 (zon) 20.00 - 21.30 Bas Veldman
  • 3
  • 1
  • -
GVAV-Rapiditas 2 (zon) 20.00 - 21.30 Jaap Jan van der Werf
  • 7A
  • 2
  • -

Woensdag 21-04-2021:

Team Tijd Trainer(s) Info
GVAV-Rapiditas JO7-1 15.15 - 16.15 Adri Jager
  • 3B
  • 5
  • -
GVAV-Rapiditas JO7-2 15.15 - 16.15 Adri Jager
  • 3B
  • 5
  • -
GVAV-Rapiditas JO7-3 15.15 - 16.15 Adri Jager
  • 3B
  • 5
  • -
GVAV-Rapiditas JO12-2 16.00 - 17.00 Sean Paul Seerden, Jocelyn Laanstra
  • 8A
  • 1
  • -
GVAV-Rapiditas MO10-1 16.00 - 17.00 Lars Bardewee
  • 8A
  • 9
  • -
GVAV-Rapiditas JO8-1 16.30 - 17.30 Adri Jager
  • 3B
  • 5
  • -
GVAV-Rapiditas JO8-2 16.30 - 17.30 Adri Jager
  • 3B
  • 5
  • -
GVAV-Rapiditas JO8-3 16.30 - 17.30 Adri Jager
  • 3B
  • -
GVAV-Rapiditas JO9-2 16.30 - 17.30
  • 3B
  • 4L
  • Trainer: Tarcisio Usai
GVAV-Rapiditas JO9-3 16.30 - 17.30
  • 3B
  • 4R
  • Trainer: Bas Hoorn
GVAV-Rapiditas JO12-3 16.30 - 17.30 Ruben Duijff, Rink Bakker
  • 7B
  • 3
  • -
GVAV-Rapiditas JO12-5G 16.30 - 17.30 Ruben Duijff, Rink Bakker
  • 7B
  • 6
  • -
GVAV-Rapiditas JO13-4 16.30 - 17.30 Ruben Duijff, Rink Bakker
  • 7A
  • 8
  • -
GVAV-Rapiditas MO17-1 17.00 - 18.00
  • 8A
  • 9
  • Trainer: Janice Woltmeijer
GVAV-Rapiditas JO10-2 17.30 - 18.30 Ogus Cavus
  • 3B
  • 1L
  • 2e trainer: Steven Boelen
GVAV-Rapiditas JO10-3 17.30 - 18.30 Allert Winter
  • 3B
  • 1R
  • -
GVAV-Rapiditas JO10-4G 17.30 - 18.30
  • 3B
  • Trainer; Jean Pierre van den Bossche
GVAV-Rapiditas JO10-5 17.30 - 18.30
  • 3B
  • 2R
  • Trainers:
    Ronald Wagt
    Robert de Vries
GVAV-Rapiditas JO10-6 17.30 - 18.30
  • 3B
  • 3L
  • Trainer: Vacature
GVAV-Rapiditas JO15-3 18.00 - 19.00 Bert Volmer
  • ON1B
  • 5
  • -
GVAV-Rapiditas MO15-2 18.00 - 19.15 Alex Bots, Pascal Menninga, Susan Bots
  • 3A
  • 9
  • -
GVAV-Rapiditas JO15-2 18.00 - 19.30 Jorn Dragstra
  • ON1A
  • 6
  • -
GVAV-Rapiditas MO19-2 18.30 - 20.00 Stefano V/D Elst
  • 3B
  • 8
  • -
GVAV-Rapiditas MO19-1 19.00 - 20.00 Lars Bardewee
  • 3A
  • 9
  • -
GVAV-Rapiditas 3 (zon) 20.00 - 21.30
  • ON1B
  • 3
  • -
GVAV-Rapiditas 5 (zon) 20.00 - 21.30
  • 3A
  • 2
  • -

Donderdag 22-04-2021:

Team Tijd Trainer(s) Info
GVAV-Rapiditas JO11-2 16.00 - 17.00 Jeroen Kunst
  • 8B
  • 7
  • -
GVAV-Rapiditas JO11-3 16.00 - 17.00 Alex Statie
  • 8B
  • 8
  • -
GVAV-Rapiditas JO9-1 16.30 - 18.00 Gunar Buisman, Kas Ruijg
  • 3A
  • 2L
  • -
GVAV-Rapiditas JO10-1 16.30 - 18.00 Nicole Delies
  • 3B
  • 2R
  • -
GVAV-Rapiditas JO11-1G 16.30 - 18.00 Rein Ruiter
  • 3A
  • 3
  • -
GVAV-Rapiditas JO12-1 16.30 - 18.00 Michiel Kerkhof
  • 3B
  • 4
  • -
GVAV-Rapiditas JO13-1 16.30 - 18.00 Rink Bakker
  • 7B
  • 10
  • -
GVAV-Rapiditas JO13-2 16.30 - 18.00
  • 7A
  • 11
  • -
GVAV-Rapiditas MO13-1 16.30 - 18.00 Roy Bardewee
  • 8A
  • 9
  • -
GVAV-Rapiditas JO12-4 18.00 - 19.00 Bert Buigel
  • ON1A
  • 5
  • -
GVAV-Rapiditas JO13-3 18.00 - 19.30 Hamdi Charfi
  • 8B
  • 2
  • -
GVAV-Rapiditas JO14-1G 18.00 - 19.30 Luciano Amelo
  • 3A
  • 3
  • -
GVAV-Rapiditas JO14-2 18.00 - 19.30 Erwin Arends
  • 8A
  • 1
  • -
GVAV-Rapiditas JO15-1G 18.00 - 19.30 Strijland, Martin Darneviel
  • 3B
  • 6
  • -
GVAV-Rapiditas JO17-1 18.00 - 19.30 Maurice de Wind
  • 7B
  • 7
  • -
GVAV-Rapiditas JO17-2 18.00 - 19.30 Yassin ter Veen
  • 7A
  • 8
  • -
GVAV-Rapiditas JO17-3 19.00 - 20.30 Pascal Menninga
  • ON1A
  • 10
  • -
GVAV-Rapiditas JO17-4 19.00 - 20.30 Gillian Lancelot
  • ON1B
  • 11
  • -
GVAV-Rapiditas 2 19.30 - 21.00 Hemmo Sipsma
  • 7B
  • 2
  • -
GVAV-Rapiditas 3 19.30 - 21.00 Daan de Bruin
  • 7A
  • 3
  • -
GVAV-Rapiditas JO19-1 19.30 - 21.00 Leudi Stoepman, Naseeb El Baroudi, Ricardo Postema
  • 3A
  • 4
  • -
GVAV-Rapiditas JO19-2 19.30 - 21.00 Reflino Nijbroek
  • 3B
  • 5
  • -
GVAV-Rapiditas 4 (zon) 20.30 - 22.00
  • 8B
  • 1
  • -

Vrijdag 23-04-2021:

Team Tijd Trainer(s) Info
GVAV-Rapiditas JO7-1 15.15 - 16.15 Adri Jager
  • 3B
  • 5
  • -
GVAV-Rapiditas JO7-2 15.15 - 16.15 Adri Jager
  • 3B
  • 5
  • -
GVAV-Rapiditas JO7-3 15.15 - 16.15 Adri Jager
  • 3B
  • 5
  • -
GVAV-Rapiditas JO8-1 16.30 - 17.30 Adri Jager
  • 3B
  • 5
  • -
GVAV-Rapiditas JO8-2 16.30 - 17.30 Adri Jager
  • 3B
  • 5
  • -
GVAV-Rapiditas JO8-3 16.30 - 17.30 Adri Jager
  • 3B
  • -
GVAV-Rapiditas JO9-2 16.30 - 17.30
  • 3B
  • 4L
  • Trainer: Tarcisio Usai
GVAV-Rapiditas JO10-2 17.00 - 18.00 Ogus Cavus
  • 3A
  • 1L
  • 2e trainer: Steven Boelen
GVAV-Rapiditas JO10-3 17.00 - 18.00 Allert Winter
  • 3A
  • 1R
  • -
GVAV-Rapiditas JO10-4G 17.00 - 18.00
  • 3A
  • 2L
  • Trainer; Jean Pierre van den Bossche
GVAV-Rapiditas JO10-5 17.00 - 18.00
  • 3A
  • 2R
  • Trainers:
    Ronald Wagt
    Robert de Vries
GVAV-Rapiditas JO10-6 17.00 - 18.00
  • 3A
  • 3L
  • Trainer: Vacature
GVAV-Rapiditas JO12-5G 17.00 - 18.00
  • 7B
  • 6
  • -
GVAV-Rapiditas JO15-2 18.00 - 19.00 Jorn Dragstra
  • 7B
  • 6
  • -
GVAV-Rapiditas JO15-3 18.00 - 19.30 Bert Volmer
  • 7A
  • 5
  • -
GVAV-Rapiditas JO17-5 18.00 - 19.30 Kevin Lo
  • 3B
  • 7
  • -
GVAV-Rapiditas MO15-1 18.00 - 19.30 Hamdi Charfi
  • 8B
  • 9
  • -
GVAV-Rapiditas 3 (zon) 19.30 - 21.00
  • 3B
  • 3
  • -
GVAV-Rapiditas 1 (zon) 20.00 - 21.30 Bas Veldman
  • 7
  • 1
  • -
GVAV-Rapiditas 2 (zon) 20.00 - 21.30 Jaap Jan van der Werf
  • 3A
  • 2
  • -

Maandag 26-04-2021:

Team Tijd Trainer(s) Info
GVAV-Rapiditas MO10-1 16.00 - 17.00 Lars Bardewee
  • 3A
  • 9
  • -
GVAV-Rapiditas JO13-4 16.30 - 17.30
  • 7A
  • 1
  • Trainer: Roelof Grit
GVAV-Rapiditas JO9-3 17.00 - 18.00
  • 8A
  • 6
  • Trainer: Bas Hoorn
GVAV-Rapiditas JO11-1G 17.00 - 18.00 Rein Ruiter
  • ON1A
  • 10
  • -
GVAV-Rapiditas JO12-1 17.00 - 18.00 Michiel Kerkhof
  • ON1A
  • 11
  • -
GVAV-Rapiditas JO12-2 17.00 - 18.00 Sean Paul Seerden, Jocelyn Laanstra
  • 8A
  • 2
  • -
GVAV-Rapiditas JO13-1 17.00 - 18.00 Rink Bakker
  • ON1B
  • 3
  • -
GVAV-Rapiditas MO17-1 17.00 - 18.00
  • 3B
  • 9
  • Trainer: Janice Woltmeijer
GVAV-Rapiditas MO15-2 17.00 - 18.30 Alex Bots, Lars Bardewee
  • 3A
  • 8
  • -
GVAV-Rapiditas JO14-1G 18.00 - 19.00 Luciano Amelo
  • ON1A
  • 4
  • -
GVAV-Rapiditas JO15-1G 18.00 - 19.00 Strijland, Martin Darneviel
  • ON1B
  • 5
  • -
GVAV-Rapiditas MO19-1 18.00 - 19.30 Lars Bardewee
  • 3B
  • 9
  • -
GVAV-Rapiditas MO19-2 18.30 - 19.30 Stefano V/D Elst
  • 3A
  • 8
  • -
GVAV-Rapiditas JO17-2 19.00 - 19.00 Yassin ter Veen
  • ON1B
  • 11
  • -
GVAV-Rapiditas JO17-1 19.00 - 20.00 Maurice de Wind
  • ON1A
  • 10
  • -
GVAV-Rapiditas JO17-3 19.30 - 21.00 Pascal Menninga
  • 3A
  • 2
  • -
GVAV-Rapiditas JO17-4 19.30 - 21.00 Gillian Lancelot
  • 3B
  • 3
  • -
GVAV-Rapiditas JO19-1 20.00 - 21.00 Leudi Stoepman, Naseeb El Baroudi, Ricardo Postema
  • ON1A
  • 4
  • -
GVAV-Rapiditas 3 20.30 - 21.30 Daan de Bruin
  • 8A
  • 11
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!